Все про авто

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все про авто » Объявление о продаже » Рекрутингова агенція в IT


Рекрутингова агенція в IT

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Рекрутингова агенція в IT — сервісна B2B-компанія, які допомагає продуктам, R&D-центрам аутсорсам та аутстафам знаходити IT-фахівців на вакансії. Вони можуть концентруватися на перших етапах пошуку (створення опису вакансії, аналіз ринку, генерація контактів, резюме) так і супроводжувати кандидата по процесу рекрутингу від першого листа і до офферу. Докладніше за посиланням: https://evotalents.com/uk

0

2

Шукаю, де можна знайти цікаві вакансії для новачків, як я. Мені здається, що в ІТ багато можливостей, але не зовсім зрозуміло, з чого почати. Може, хтось може порадити сайти або ресурси, де публікуються вакансії, які підійдуть для тих, хто лише робить свої перші кроки в цій галузі? Я вивчив основи програмування та маю трохи досвіду з проектами, але все ще вважаю себе початківцем.

0

3

Радий, що ти обрав шлях розвитку в ІТ, справді перспективна і захоплива галузь. Знаходження вакансій для новачків може здатися складним завданням, але насправді існує чимало платформ, які можуть тобі допомогти. Однією з таких платформ є сайт компанії "Галактика" galaktica.io , де ти можеш знайти різноманітні вакансії в ІТ-сфері, від розробки до системного аналізу. "Галактика" — це не просто компанія, це майданчик, де збираються професіонали та ентузіасти з усього світу, щоб реалізовувати інноваційні проекти та розвивати технології майбутнього. Що особливо цікаво для новачків, так це те, що "Галактика" пропонує програми стажування та навчальні курси, які дозволять тобі не тільки знайти роботу, але й значно підвищити свій професійний рівень.

0


Вы здесь » Все про авто » Объявление о продаже » Рекрутингова агенція в IT


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно